אולם לאירועים עסקיים

טיפים לבחירת אולם לאירועים עסקיים

תכנון והפקה של אירועי חברה עשויים להיות שונים מהפקה של שמחה משפחתית, חתונה או בר מצווה. כאשר בוחרים אולם לאירועים עסקיים ישנם מספר דגשים שאסור לפספס. כינסנו עבורכם מספר נקודות למחשבה, שיסייעו לכם בארגון האירוע העסקי שלכם ועל מציאת אולם שיתאים בדיוק עבור המטרה שלשמה תכנסו את העובדים שלכם.

מהו אופי האירוע

ראשית כל, יש להבדיל בין שני סוגים של אירועים עסקיים: כינוסים מקצועיים שנועדו להעשרה ולמידה, שיווק ללקוחות או השתלמות, לעומת מסיבות וחגיגות חברתיות שנערכות עבור העובדים בחברה. בשני המקרים האירוע אמור לייצג את הנהלת החברה ואת ערכיה- המנהלים המתכננים את האירוע ירצו לכבד את המוזמנים, להבהיר שהם לוקחים בכובד ראש את הנושא שלשמו התכנסו כולם ושהאירוע מהווה מעין "חלון ראווה" של מה שהחברה מעוניינת לשדר- ללקוחות ולעובדים כאחד.

על מה לשים דגש בכל הפקה של אירוע עסקי

קיומו של אירוע עסקי באולם המיועד לכך יכול לתרום רבות להצלחתו. כאשר מקיימים אירוע של חברה, בין אם מדובר בהשתלמות עובדים או במסיבת סוף שנה- אולם לאירועים עסקיים משדר יוקרה, יוצר אווירה מכובדת ותורם לתחושת השייכות של העובדים. כמו בכל אירוע, מומלץ לבדוק את הקייטרינג המוצע, ולהחליט על תפריט של מזון ומשקאות שיתאים לו. לדוגמה כשמדובר בחברה גדולה המקיימת אירוע עסקי- נאמר כינוס לצורך השתלמות משותפת של בכירים מכל סניפי החברה- כדאי לארגן פינת קפה מכובדת, שתאפשר לעובדים להתרענן מעט בכל הפסקה במהלך יום הלמידה. מומלץ ביותר במקרים כאלה, גם לתכנן ולבדוק מראש שימוש באמצעים טכנולוגיים, מחשוב וסאונד- בכנסים מסוג זה בדרך כלל מועברות מצגות חשובות, שבוודאי תרצו שיתקתקו כמו שצריך ללא תקלות.

אירוע עסקי חברתי

באירועי חברה "משוחררים" יותר, לעומת זאת, מומלץ להעביר את האירוע לשעות הערב, וכאן גם אפשר לשלב תפריט עשיר ומשקאות אלכוהוליים במידה ומעוניינים בכך, כדי לתרום לאווירה שבמקרה זה היא למעשה מסיבה לכל דבר. אולם לאירועים עסקיים המנוהל בצורה טובה ועם צוות מיומן, יידע לתת לכם מענה לכל צורך שתזדקקו לו, על מנת לקיים את האירוע שלכם בדרך המוצלחת ביותר והמתאימה בדיוק עבור העסק שלכם.

אולם לאירועים עסקיים