אולם לאירועים קטנים

למה כדאי לסגור אולם לאירועים קטנים ולחגוג בגדול

אצלנו הישראלים תמיד יש סיבה למסיבה. לידה, חתונה או יום הולדת 80 של הסבתא- אנחנו עם שאוהב להתכנס כדי לציין ביחד את האירועים החשובים והשמחים של החיים. כאשר מדובר באירועים קטנים, כאלה שלא מתוכננים להגיע אליהם המוני אורחים, אלא מוזמנים בעיקר קרובי המשפחה והחברים הקרובים, לפעמים קיימת התלבטות אצל מארגני האירוע- האם כדאי בכלל לערוך אותו מחוץ לבית? האם התכנון וההשקעה הכלכלית כדאית? התשובה היא כן- אולם לאירועים קטנים יאפשר עריכת מסיבה מושקעת, מכובדת, שתשמח אתכם ואת האהובים שלכם, ויוריד הרבה מאוד מ"כאבי הראש" הנלווים לתכנון אירוע המתקיים בתוך הבית או בגינה.

הדגשים שכדאי לשים אליהם לב כשמחליטים על עריכת אירוע קטן באולם ולא בבית, נוגעים בעיקר ברצון שלנו לייצר בו-זמנית גם הרגשה מכובדת ואווירה ייחודית של מקום חגיגי ויוקרתי, וגם קרבה ואינטימיות, כמתבקש כשמזמינים למסיבה מעט אורחים, אלה שהכי חשובים לנו שיגיעו. מומלץ למצוא אולם לאירועים קטנים שהתנסה בעבר בעריכת אירועים כאלה, כדי שהאורחים לא "יאבדו בחלל" ותיווצר חלילה תחושה, שחלק מהמוזמנים פשוט לא הופיעו לאירוע. סידור שולחנות באופן המתאים לכמות האנשים, מוזיקה טובה וקייטרינג איכותי, יכולים להפוך גם אירועים קטנים לשמחות גדולות.

חגיגה במקום לאירועים קטנים עשויה גם להשתלם כלכלית. נכון, צריך להשקיע כסף בסגירת התאריך והאולם עבור האירוע שלכם, וחלק מהאורחים ככל הנראה יגיעו עם מתנה ולא עם צ'ק, להבדיל מהנהוג בחתונה גדולה של אלפי אורחים. אבל יש לזכור שכמות המוזמנים הקטנה, מאפשרת לרוב השקעה ותשומת לב לפרטי הפרטים, בכל זאת מדובר באירוע שלכם- היום המיוחד שלכם ובו תרצו לחגוג בדרך שלא תישכח. עריכת אירוע קטן באולם, מאפשרת נוחות שבבית לא ניתן להשיג- צוות מקצועי עובד עבורכם ואיתכם ומפיק את החגיגה ואתם יכולים להגיע ורק ליהנות.

אולם לאירועים קטנים